Kosmetické studio Žaneta Jursová

V kosmetickém studiu nabízím především kvalitní a kompletní ošetření pleti a dekoltu, kdy bude Vaše pleť hýčkána profesionální kosmetikou značky Janssen Cosmetics. Dopřát své pleti můžete i kyslíkovou sprchu při kosmetickém ošetření 96% kyslíkem.
V mém studiu je prioritou relaxace a odpočinek, který můžete zažít v podobě masáží, jak klasické tak například i lávovými kameny nebo parafínové zábaly rukou.
Dále nabízím kosmetické služby jako jsou epilace teplým voskem či permanentní make-up.

Kyslíková terapie – kosmetické ošetření 96% kyslíkem

Naše pleť má podivuhodnou vlastnost se pravidelně obnovovat. K tomuto procesu ale potřebuje dostatek energie a energie neexistuje bez kyslíku. Naše pleť je zrcadlem stavu našeho těla. Dopřejte své pleti čerstvou kyslíkovou sprchu, která vyvolá energetickou reakci. Již po první aplikaci vidíte změny na Vaší pleti.

Epilace teplým voskem

Epilace představuje hloubkové odstranění chloupků s dlouhodobým nebo trvalým efektem. Při epilaci teplým voskem se odstraňují chloupky i s kořínky, a tak Vám vydrží hladká pokožka podstatně déle, než by tomu bylo za použití depilačního krému či žiletky

Parafínový zábal na ruce – klíč ke krásné pokožce

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme…Účinky parafínových zábalů na ruce: zlepšují prokrvení pokožky, uvolňují svaly a klouby, vypínají a zjemňují pokožku, zanechávají ruce hladké a odpočinuté, příjemně prohřívají pokožku, vyživují a zpevňují nehty.

Masáž

Ať už klasická nebo specializovaná, je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat Vaše zdraví v přirozeném stavu.
Vybrat si můžete mezi masáží klasickou, která je  vynikající k odstranění bolestí a navozuje pohodu. Masáží lymfatickou prováděnou přístrojem, která je velice účinným prostředkem pro odbourávání tukových buněk, formování postavy a redukci celulitidy. Nebo masáž lávovými kameny, která patří k těm nejluxusnějším masážím. Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže Vaše tělo bude maximálně uvolněné a zrelaxované. Jedná se o nejlepší terapii k odstranění stresu.

Permanentní make-up

tzv. Mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, kdy se do vrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje vpravují barevné pigmenty. S permanentním make-upem budete vypadat lépe a ušetříte spoustu času. Barvy jsou hypoalergenní, ideální pro ženy trpící alergii na kosmetická líčidla.

Permanentní make-up obočí
Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu i délku obočí. Lze též vyrovnat drobné asymetrie obočí.

Pernamentním make-upem očních linek
lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami s dojmem větší hustoty řas, až po výraznější linky, které nahrazují líčení.

Kompletní ceník nabízených služeb